25 Mayıs 2017 Perşembe

Kiehl's Midnight Recovery EyeMerhabalar bu yazımda çok önceden kullandığım ve memnun kaldığım ama malum artık vegan ürünleri tercih ettiğim için bir daha almayacağım bir ürünü tanıtacağım. Merak edip almak isteyen olursa diye bilgi vermek istedim. Kielh's markası ülkemize geleli bayağı oldu ama bilmeyenleriniz varsa kısaca bahsedeyim.

Kielh's NewYork'lu bir marka ve sonrasında dünyanın her yerine yayılmış ve yayılmaya da devam eden bir marka. Küçük dükkanları var ve gelen müşterilerine hem yeni ürünleri tanıtmak hem de markayı tanıtmak anlamında testerlar veriyorlar. Aslında normalde alışveriş yapmanıza gerek yok markayı kullanmadıysanız ve denemek istediğinizi belirtirseniz size uygun olan ürünlerden birkaçını size vereceklerdir (en azından eskiden öyleydi, hâlâ öyle olduğunu düşünüyorum).

Ürüne gelecek olursak gece süreceğiniz ve gece boyunca göz çevrenize nem sağlayacak bir ürün. Yapısı çok yoğun değil ve hemen emiliyor. Ben nem vermesinden çok memnun kaldım özellikle kuru bir cildiniz varsa tavsiye ederim ki çok az bir miktar bile yetiyor ve bayağı uzun süre gidiyor. Fiyatı da 120 tl olmuş şu anda. Ürün gözaltına ışıltı vermeyi ve çizgileri azaltmayı vaat ediyor. Eğer mor halkalarınız benimki gibi ırsiyse ona yapacak bir şey yok ama nem veriyor ve hafif bir ışıltı verdiği de doğru.

Açıkçası içeriği de çok kötü değil mesela parapen içermiyor. Alkol barındırıyor mesela eğer alkol sevmiyorsanız bu ürünü tavsiye etmem. Ama bana uzun süre gidecek ve etkisi fark edilecek bir ürün lazım diyorsanız bu markayı deneyebilirsiniz ve yanında verecekleri testerlar da diğer ürünler hakkında size bilgi verecektir.

Benim bu markadan denediğim 2 ürün daha var onları da en kısa zamanda yazacağım şimdilik herkese iyi günler diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme