17 Şubat 2014 Pazartesi

Çekiliş kazandım ben

Çekilişlere katılmayı seviyorum ve geçenlerde kozmetik ve kitap bloğunun yaptığı çekilişi kazanmıştım yeni paylaşabiliyorum. Bu arada bloğa buradan ulaşabilirsiniz tık tık .

Şimdi dilerseniz kazandığım çekilişte hangi ürünler varmış bakalım. Öncelikle fotoğrafını paylaşmak istiyorum.


Gördüğünüz gibi ürünler bu güzel makyaj çantasının içinde geldi. İçinde ise şunlar vardı;

Cildim için yeni bir marka arıyordum aslında ve bu çekilişi kazandığıma çok sevindim. Çekilişle Yves Rosher markasının Pure system serisinden yüz yıkama jeli, tonik ve sivilceye karşı kremi benim oldu. Ürünleri kullanmaya başladım ve çok memnunum ve ayrıntılı olarak da yazacağım. 

Dalan markasının el kremi. Kremi daha önce de kullanmıştım ve eli yumuşak yapan ve gerçekten iyi koruyan bir marka.

Clemy markasının salatalık özlü nemlendiricisi. Henüz kullanmadım ama salatalık özlü kremleri çok seviyorum onedenle bundan da memnun kalacağımı düşünüyorum.

Golden Rose markasının yeşil göz kalemi. Gerçekten yeşil göz kalemlerini çok seviyorum ve bu ürüne de bayıldım. Çok rahat sürülüyor ve kesinlikle tavsiye ederim.

Golden Rose markasının mavi göz kalemi. Yine bunun da sürülmesi çok rahat ve mavi renk seviyorsanız bence almalısınız.

Golden Rose markasının 84 numara lipstiği. Tam benim rengim ne çok kırmızı ne pembe ikisini arası hafif bordoya kaçan bir renk ve çantamda yerini aldı.

Golden Rose markasının 60 numara lipstiği. Açık pembe bir renge sahip, gün içerisinde nemlendirici olarak kullandığım bir lipstick oldu.

Flormar markasının pretty compact allığı. Rengi benim hep kullandığım ton olan pembe kahve tonu.

Maybelline marka rimel. Fırçası çok kullanışlı olduğu için sürmesi çok rahat ve kirpikleri de canlı gösteriyor.

Son olarak 4 adet tester ürünler vardı 2 tanesi Garnier markasının BB kremi, BB krem kuulnmak istiyordum en yakın zamanda deneyeceğim, diğer testerlardan biri Yves Rosher markasına ait selülit kremi ki onu da da kullanmadım ve bir de Yves Rosher markasına ait yüz jeli testerı. 

Evet hediyeler böyleydi ve çok keyifliydi benim için bu çekilişi kazanmak. Güzel bir makyaj çantam, beğenerek kullandığım yüz bakımı ürünlerim ve günlük makyaj için yeterli makyaj malzemelerim oldu. Şu an blogda 2. çekilişini başlatmış kozmetik ve kitap. Katılmak isterseniz yukarda bloğun linkini vermiştim.

Bir de son olarak çekiliş kazanmanın şerefine her 150 takipçi de bir çekiliş düzenlemeye karar verdim, gerçi ara ara da çekilişler yapabilirim. Bu nedenle bloğumu takipte kalın.

Yeni yazılarım da görüşmek üzere.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme