14 Eylül 2017 Perşembe

Sephora Marka TonikMerhabalar; bir önceki yazımda Sephora markasının yüz ve makyaj temizleme jelini yazmıştım ve yine Sephora'dan devam edeyim diyerek bu sefer de toniğini anlatmaya çalışacağım. Zaten Sephora markasından sadece bu iki ürünü kullanmıştım.

Aslında bu da temizleme suyu olarak geçiyor yani bir nevi mircelar su gibi ama daha çok tonik olarak kullanıma uygun, çünkü ciltteki kirli tabakayı çok iyi temizliyor ama yüz makyajını temizlemiyor. Cildi çok kurutmuyor ve eğer sabahları yıkamak için vaktiniz yoksa bu ürünü yıkama jeli olmadan da tek başına kullanabilirsiniz. İçeriğinde parapen ve alkol yok ve bence alkol olmaması çok büyük avantaj çünkü alkol bir süre sonra cildi kurutabiliyor.

Nemli bir yapısı var çok kuru bir cildiniz yoksa rahatlatıcı bir etkiye sahip ama kuru bir cildiniz varsa hafif bir gerilme hissedebilirsiniz, yani bu tonikten değil cilt yapınızla alakalı biraz. Benim öyle oldu çünkü, çok gerilme yaşatmadı ama biraz çekildi ve canlandırıcı bir etkisi de var.


Kokusu yok diyemem yoğun ama güzel bir kokusu var o nedenle kokular sizi rahatsız ediyorsa bu ürünü çok kullanamayabilirsiniz.

Ürünü ben genel itibariyle beğenmiştim ama en sevdiğim tonik değildi ve ilerleyene yazılarda en sevdiğim toniği tabii ki paylaşacağım ki artık hep onu kullanıyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler bir sonraki yazım da yine bir yüz yıkama jeli üzerine olacak, bu ürünleri bitirdikten sonra bol bol veganlıkla ilgili konular olacak artık bu sayfada. İyi günler diliyorum, kendinize iyi bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme