21 Haziran 2017 Çarşamba

Kiehl's markasına ait clearly corrective dark circle perfectorMerhabalar bu sefer sizlere Kiehl's markasına ait kullandığım son ürün olan dark circle perfectoru tanıtmaya çalışacağım.

Ürünün zamanında gözümü nasıl kapattığını da çekmiştim ama fotoğrafı silmişim bir türlü bulamadım o yüzden maalesef onu paylaşamayacağım ama Kiehl's mağazına gidersem yakın zamanda mutlaka fikir vermesi açısından çekeceğim.

Ürün göz altı için bb krem olarak geçiyor ve göz altınızdaki morlukları kapatmayı, uzun vadede de azaltmayı vaat ediyor. En önemli özelliği ise 30 faktör güneş korumalı oluşu.

Kolay sürülebilen bir yapısı var ve kesinlikle parlamıyor ayrıca çok doğal bir görüntü veriyor ama çok sürdüğünüzde birkaç saat sonra göz altındaki çizgilerinize dolabiliyor. Bu nedenle çok iyi yedirmeniz gerekiyor.


Göz altı çizgileriniz çok belirgin değilse ve mor halkalarınız az ise çok rahat kapatabilirsiniz ve doğal bir görüntü yakalayabilirsiniz. Özel bir makyaj yapacağınız zaman da baz gibi kullanabilirsiniz ki ben o şekilde bayağı verim almıştım. Bir de yazın sıcağında hafif bir makyaj yapmak tercihiniz ise onun için de ideal bir ürün. Ürünün fiyatı şu anda 145tl.

Kısacası göz altınız için alternatif bir çözüm arıyorsanız ve güneşten de korumak isterseniz ben tavsiye ederim.

Kiehl's markasından kullandığım ürünler bunlardı. Bu yazıdan sonra da Sephora markasına ait 2 ürün kullanmıştım onları birlikte yazmayı planlıyorum. Herkese iyi günler diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme